پرسش و پاسخ ها

شما می‌توانید از طریق فرم زیر سوال خود را مطرح نمایید.

جهت مطلع ساختن شما هنگام ثبت پاسخ برای سوال شما. ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
حروف بزرگ و کوچک یکسان است.


سوالات سایر کاربران

پاسخ

سلام خانم عامری روزتون بخیر
امروز خانم دکتر رحیمی به کلینیک می آیند و با شما تماس میگیریم تا با خانم دکتر صحبت کنید.
شاد و سلامت باشید.


۱۳۹۷-۱۲-۱۸ ساعت ۲۰:۵۴:۵۰
لینک دائمی
پاسخ

با سلام و وقت بخیر خدمت شما
با توجه به این موضوع که شدت بیرون زدگی دیسک کمر، در چه مرحله ای باشد درمان های بدون نیاز به جراحی متنوعی میتوان برایشان انجام داد .و در بیشتر افراد آخرین اقدام جراحی میباشد.بنابراین برای تشخیص درست ابتدا فرد باید به لحاظ فیزیکی معاینه شود و سپس با توجه به ام آر آی و دیگر نتیجه های بدست آمده ،موثرترین پروسه درمانی برای فرد تجویز گردد.
شاد و سلامت باشید .


۱۳۹۷-۰۹-۲۵ ساعت ۰۰:۲۵:۴۷
لینک دائمی
پاسخ

با سلام.نوع روماتیسم خودرا ذکر نکرده اید.اگر آرتریت روماتوئید است بهترین درمان برای شما پیشگیری با داروهای مخصوص همین بیماری است.اما در موارد خاص میتوان از تزریقات مختلف مفصلی و فیزیوتراپی هم استفاده کرد


۱۳۹۷-۰۹-۱۳ ساعت ۰۹:۴۲:۵۵
لینک دائمی
پاسخ

با سلام. راه رفتن عادی داخل آب در مرحله اول جراحی کافیست اما برای آموزش ورزشهای بیشتر بهتر است با پزشک خود مشورت کنید تا به صورت عملی برای شما توضیح داده شود.


۱۳۹۷-۰۸-۰۶ ساعت ۲۲:۳۶:۵۶
لینک دائمی
پاسخ

با سلام. کاملا طبیعی است. شکستگی و کشیدگی لیگامانها در زمان پیچ خوردن مچ پا ایجاد میشود که تا مدتها میتواند باعث درد و تورم بشود و این علایم با وزن انداختن روی پا بیشتر میشوند. فعلا بهتر است در زمان استراحت پا را بالا نگهداشته و کیسه یخ را روزی 3-4 بار به مدت 15 دقیقه روی پا بگذارید تا درد و تورم کمتر بشود.


۱۳۹۷-۰۷-۲۴ ساعت ۱۳:۱۸:۴۶
لینک دائمی